اطلاعیه 17

1399/06/16

برنامه های جانبی در حاشیه

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و

نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

 

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران و نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی می­رساند، در راستای افزایش کیفیت نمایشگاه و بهره مندی از فرصت مغتنمی که نمایشگاه در اختیار می گذارد و به منظور افزایش ثمرات اقتصادی، تجاری و آموزشی، اتاق تعاون ایران به عنوان برگزارکننده این دو نمایشگاه در نظر دارد برنامه های جانبی مختلفی را برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان را با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی فراهم آورد لذا بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برنامه های زیر همزمان با روزهای برگزاری به شرح زیر به اجرا در خواهند آمد.

1.  دعوت از مقامات برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه

2. برگزاری فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

3.  نشست های B2B و مذاکره با تجار خارجی

4.  کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی

 

1.  دعوت از مقامات برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه

حضور مقامات دولتی و مجلس در بازدید از نمایشگاه اولاً موجب خواهد شد مقامات با آخرین دستاوردهای حوزه صنعت ساختمان آشنا شده و در راستای جهش تولید و تولید ملی مذاکرات و قراردادهای دولتی فی مابین سازمان ها و مشارکت کنندگان منعقد گردد و ثانیاً امکان تعامل میان شرکت کنندگان و مسئولین عالی رتبه را فراهم خواهد آورد.

2. برگزاری فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

دومین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان با مشارکت دفاتر حرفه ای معماران برتر کشور، تامین‏ کنندگان مصالح ساختمانی، سرمایه‏ گذاران، معماران جوان ، شرکت های سازنده و .... در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران برگزار خواهد شد.

اتاق تعاون ایران با همکاری انجمن کارفرمایی طراحی و معماری با طراحی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی ‌های جامعه معماران و ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه گذاران و ارتقای مهارت‌ های‌ کسب ‌وکار معماران را از طریق برگزاری  فستیوال اقدام نموده است. این فستیوال فرصتی برای نمایش برترین آثار جانبی یک معمار، پروژه های شاخص و همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده خواهد بود. این فستیوال در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه در سالن 35 برگزار خواهد شد. با توجه به حضور دانشگاه های معتبر همچون دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و دانشگاه هنر در این رویداد، نمایشگاه فرصت مناسبی برای بازدید دانشجویان در رشته های مرتبط با حوزه ساختمان فراهم آورده است.

3.  نشست های B2B و مذاکره با تجار خارجی

مرکز آموزش اتاق تعاون ایران در نظر دارد در راستای برگزاری این دوره از نمایشگاه با رویکرد صادرات و تحقق شعار امسال مبنی بر جهش تولید و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، نشست های B2B را با همکاری شرکت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری و حضور تجار و بازرگانان خارجی و مشارکت کنندگان برگزار کند. کلیه جلسات B2B در سالن 5 (ملل)، طبقه زیر همکف برگزار خواهد شد.

لذا از تمامی مشارکت کنندگان علاقه مند دعوت به عمل می آید ضمن رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی علی الخصوص استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده در جلسات در نظر گرفته شده حضور پیدا کنند. با توجه به ظرفیت محدود پذیرش، حضور در این جلسات نیازمند ثبت نام است و از حضور شرکت ها در این جلسات بدون ثبت نام جلوگیری به عمل خواهد آمد. از این رو برای اطلاع از زمان برگزاری جلسات، شرایط حضور و ثبت نام می توانید از طریق واتس اپ با شماره زیر در ارتباط باشید.

09052938493 (فقط از طریق ارسال پیام در واتس اپ)

4.  کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی

اتاق تعاون ایران در نظر دارد همچون سال های گذشته با استفاده از پتانسیل و ظرفیت شرکت های علاقه مند و فعال در حوزه آموزش، کارگاه های تخصصی حوزه صنعت ساختمان و آسانسور و پله برقی را برگزار کند. از این رو در این دو نمایشگاه با همکاری شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا، دبیرخانه فستیوال ملی معماران و کارفرمایان و خانه مهارت آسانسور کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی به شرح زیر برگزار خواهد شد.

برنامه های آموزشی خانه مهارت آسانسور

اتاق تعاون ایران با همکاری خانه مهارت آسانسور در سالن 41 دوره های آموزشی متنوعی را تدارک دیده است. لذا از علاقه مندان دعوت می شود در صورت تمایل و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایند.

آقای طباطبایی 09122485924

 

سایر برنامه های آموزشی و پنل های تخصصی

برای آگاهی از سایر برنامه ها می توانید با کلیک بر روی گزینه های زیر اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برنامه زمانی کارگاه های آموزشی (کلیک کنید)

برنامه زمانی پنل های تخصصی (کلیک کنید)

همچنین در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

لینک ثبت نام کارگاه های آموزشی (مجری: شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا)

https://academy.kargosha.com/tp-event-category/classes/

لینک ثبت نام کارگاه های آموزشی (مجری: دبیرخانه فستیوال ملی معماران و کارفرمایان)

http://archifestival.ir/