اطلاعیه 2

1399/02/15

زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان و نمایشگاه آسانسور و پله برقی اعلام شد.

 

متقاضیان محترم حضور در نمایشگاه ها

به اطلاع می رساند، شیوع بیماری و نظرات و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا مبنی بر جلوگیری از اجتماعات بی شک بر روند برگزاری نمایشگاه ها تاثیر گذاشته است. کاهش شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و وضعیت امیدوار کننده در خصوص امکان برپایی نمایشگاه ها سبب شده تا اولین نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بلافاصله پس از ماه مبارک زمان برگزار شود. این نمایشگاه تحت عنوان "جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا" از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ۹۹ با حضور تولید کنندگان مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی سلولوزی و ماشین آلات وابسته تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد.

لذا فشردگی برپایی نمایشگاه ها پس از برگزاری اولین نمایشگاه سبب شده تا تغییراتی در تاریخ و شرایط برگزاری سایر نمایشگاه هایی که هر سال در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار می شدند، به وجود بیاید. بر این اساس و با پی گیریهای اتاق تعاون ایران، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا زمان برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی ... را به شرح زیر مشخص نمودند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

19 تا 22 مردادماه 1399

نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات

12 تا 15 شهریورماه 1399

شایان توجه است در صورت ایجاد تغییر در زمان و شرایط برگزاری این دو نمایشگاه که اتاق تعاون ایران متولی آنهاست موضوع بلافاصله به اطلاع خواهد رسید.