اطلاعیه 3

1399/02/25

ارائه مدارک مورد نیاز زمان شروع بارگذاری مدارک

 

متقاضیان محترم حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران مرداد 1399

به اطلاع می رساند، نظر به شیوع بیماری و نظرات و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا مبنی بر جلوگیری از اجتماعات، ارائه مدارک مورد نیاز حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران تنها از طریق پنل های کاربری و به شرحی که در ادامه آمده است میسر خواهد بود و ستاد برگزاری از پذیرش مدارک به صورت حضوری معذور است.

الف- مدارک مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه همانند سنوات قبل و به شرحی است که در ادامه اطلاعیه آمده است. زمان شروع بارگذاری مدارک از 25 اردیبهشت ماه 1399 به مدت حداکثر 3 هفته ادامه خواهد داشت.

ب- ستاد برگزاری در خصوص نحوه اسکن کردن، کاهش حجم فایل­ها و در نهایت بارگذاری فایل نهایی پاسخگو نیست و در صورت نیاز به راهنمایی در این خصوص به افراد متخصص و توانمند در این زمینه مراجعه فرمایید. (مثلا به کافی نت ها مراجعه کنید.) لذا خواهشمند است از تماس با ستاد برگزاری در این خصوص بپرهیزید.

پ- لازم است ابتدا تمامی مدارک مورد نیاز را به صورت فیزیکی آماده کنید و سپس به اسکن کردن و تهیه فایل نهایی بپردازید. برای این منظور پس از اتمام اسکن تمامی مدارک با فرمت jpg یا pdf، از نرم افزارهایی نظیر Nitro pro یا هر نرم افزار دیگری نسبت به ادغام فایل ها در یک فایل اقدام فرمایید.

ت- حجم فایل پی دی اف نهایی نباید بیشتر از 4 مگابایت باشد. برای کاهش حجم فایل نهایی می توانید از نرم افزارهایی که برای این منظور ساخته شده اند بهره بگیرید. توجه داشته باشید که کیفیت فایل نهایی در اثر کاهش حجم نباید به گونه ای باشد که قابل خواندن نباشد در غیر اینصورت مدارک شما ناقص تشخیص داده خواهد شد.

ث- پس از بارگذاری مدارک و فشردن "درخواست بررسی در پنل" دیگر قادر به بارگذاری مجدد مدارک نیستید، لذا در تهیه فایل نهایی نهایت دقت را به کار برید.

ج- پس از بارگذاری مدارک، منتظر بررسی کارشناسان بمانید. در صورت وجود نقص در مدارک، موضوع از طریق پنل کاربری به اطلاع می رسد و پیام متناسب با آن در پنل درج خواهد شد.

 

برای مشاهده مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده نحوه بارگذاری مدارک اینجا کنید.

 

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

ستاد برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران