اطلاعیه 9

1399/04/23

جانمایی های بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران اعلام شد

 

متقاضیان محترم حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان  مرداد 1399

به اطلاع می رساند، ستاد برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ضمن قدردانی از شکیبایی و صبر شما عزیزان به اطلاع می رساند، دور اول جانمایی های بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به پایان رسیده است. لذا متقاضیان برای آگاهی از تخصیص یا عدم تخصیص غرفه با مراجعه به پنل کاربری خود می توانند از این موضوع مطلع شوند.

لازم به یادآوری است جانمایی تنها برای متقاضیانی صورت پذیرفته که قبلا نسبت به ثبت نام اینترنتی، بارگذاری مدارک و اخذ تأیید مدارک و واریز علی الحساب (طبق اطلاعیه های قبلی) اقدام نموده اند.

برای دریافت اطلاعات جانمایی در صورتی که جانمایی شده اید، کافی است به پنل کاربری خود مراجعه کرده و نسبت به دریافت پیش فاکتور و نقشه جانمایی اقدام نمایید.

نحوه و مهلت پرداخت

پرداخت اجاره بهای ریالی غرفه فقط و فقط از طریق درگاه اینترنتی تعبیه شده در قسمت پیش فاکتور امکان پذیر است. همچنین در پنل کاربری و در قسمت "پیش فاکتور" امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد.

از آن جا که امکان پرداخت وجه از طریق درگاه اینترنتی بیشتر از 500،000،000 ریال (معادل پنجاه میلیون تومان) فراهم نیست، لذا در صورتی که مبلغ اجاره بهای غرفه بیش از این مقدار است لازم است با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایید.

متقاضیانی که تمام یا بخشی از غرفه آن ها به صورت ارزی است برای اطلاع از نحوه پرداخت وجوه ارزی خود به ستاد برگزاری مراجعه کنند.

مهلت پرداخت برای متقاضانی که جانمایی شده اند از تاریخ درج این اطلاعیه تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 25 تیرماه 1399خواهد بود.

سپرده ها

شرکت کنندگان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران بسته به این که غرفه آن ها به صورت پیش ساخته یا خودساز باشد، باید مبلغی را به عنوان سپرده در اختیار ستاد برگزاری قرار دهند که این مبلغ در قالب صورتحساب دوم در پیش فاکتورها و درگاه اینترنتی مشخص شده است.

این مبلغ برای غرف پیش ساخته کمتر یا مساوی 30 مترمربع معادل یک میلیون تومان و بیشتر از 30 مترمربع معادل دو میلیون تومان است.

این مبلغ برای غرف خودساز طبق جدول زیر تعیین می شود. (توجه: طبق اعلام معاونت فنی مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی حداقل مساحت مجاز برای ساخت غرفه 36 مترمربع است.)

عنوان

مبلغ سپرده غرفه سازی

بین 36 مترمربع تا 60 مترمربع

20،000،000

بین 60 تا 110 مترمربع

35،000،000

بین 110 تا 210 مترمربع

60،000،000

از 210 مترمربع به بالا

70،0000،000

 

پرداخت صورت حساب دوم برای غرف بدون تجهیز (ضمانت غرفه سازی) بر عهده متقاضی است لذا ستاد برگزاری در این زمینه به هیچ عنوان پاسخگوی غرفه سازان نخواهد بود.

نظر به این که متقاضیانی که جانمایی شده اند از پیش مبلغی را به عنوان علی الحساب پرداخت نموده اند، این مبلغ از مقدار سپرده کسر شده است.

چک ضمانت ارزی-ریالی

آن دسته از متقاضیانی که در پنل کاربری آن ها و در قسمت "وضعیت متقاضی" واژه چک آورده شده است، متناسب با نظر کارشناس ارزی-ریالی عبارت "چک تضمین شده بانکی" یا "چک شرکتی" درج شده است. مبلغ چک و نوع چک (تضمین شده بانکی یا شرکتی) در پنل کاربری و در قسمت چک تضمین شده قابل رؤیت است (این موضوع در پیش فاکتور نیز آورده شده است). لذا این دسته از متقاضیان باید چک با مبلغ تعیین شده و نوع مشخص شده را از تاریخ 8 مرداد 1399 تا حداکثر تا 15 مرداد 1399 به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه دهند. (این چک باید در وجه اتاق تعاون ایران، بدون تاریخ و بدون درج واژه ضمانت باشد.)

در صورتی که چک مذکور به ستاد برگزاری تحویل داده نشود، ستاد برگزاری از واگذاری غرفه به متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آورد.

این چک به منزله ضمانت عدم نمایش محصولات یا تبلیغات خارجی در غرفه به هر شکلی است  لذا پس از پایان کار نمایشگاه در صورت عدم تخطی از موضوع، این چک عیناً به متقاضی مسترد خواهد شد.

زمان ارائه طرح های غرفه سازی و تأیید طرح

نحوه و شرایط تأیید طرح غرفه های خودساز(بدون تجهیزات) در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.